top of page

Sme experti v realitnom priemysle a budeme neúnavne pracovať na tom, aby sme predali vášu nehnuteľnosť za najlepšiu možnú cenu v čo najkratšom čase. 

 

Využite naše služby : 

1. Home Staging

 

Láska na prvý pohľad ? Áno - ľudia sa totiž pri kúpe nehnuteľnosti rozhodujú na základe zmyslov a emócií. Z tohto dôvodu je dôležité pri predaji využiť techniku homestagingu - štýlové bytové doplnky a upravenie nehnuteľnosti ,aby bola atraktívna pre čo najviac kupujúcich. Jednoducho , aby to bola láska na prvý pohľad.

2. Fotenie

Nehnuteľnosti zaradené do nášho portfólia fotí profesionálny fotograf, špecialista na nehnuteľnosti s vycibreným vkusom pre detail. Naše fotografie odprezentujú vašu nehnuteľnosť v jej najlepšom svetle, samozrejme to bez toho, aby zavádzali kupujúcich.

3. Prezentácia a Marketing​

Pre každú nehnuteľnosť vypracujeme individuálnu marketingovú stratégiu predaja. Naši špecialisti na sociálne siete zabezpečia, aby ľudia Vašu nehnuteľnosť uvideli nielen na realitných portáloch, ale aj na Facebooku, Instagrame a na internete vďaka SEO propagácií.

Taktiež pracujeme s našou internou databázou vyhovujúcich kupujúcich, ktorým vašu nehnuteľnosť priamo ponúkneme. Nečakáme na telefonáty, ale aktívne na predaji pracujeme. Aj pre toto všetko sme v oblasti propagácie nehnuteľností jedineční.

4. Zážitok z obhliadky

 

Obhliadka je alfou a omegou predaja nehnuteľnosti, preto sa počas nej zameriavame na všetky zmysly kupujúceho. Vašu nehnuteľnosť pred obhliadkou prichystáme ,rozvoniame,  pripravíme catering.

Naši profesionálni makléri svojimi skúsenosťami a príjemným prístupom už len "doťuknú" dojem kupujúceho z výnimočnej obhliadky.

5. Servis

Vďaka nášmu servisu a individuálnemu prístupu si celý proces predaja užijete . Je pre nás samozrejmosťou, že vybavíme podklady pre znalecký posudok, vybavíme kataster, prepis energií u poskytovateľov a zabezpečíme množstvo ďalších drobností, pre ktoré si nebudete musieť robiť starosti. 

6. Právne poradenstvo a hypotekárny servis pre kupujúcich

Spolupracujeme s renomovanými právnickými kanceláriami, ktoré sa špecializujú na kúpne zmluvy. Počas celého procesu predaja sú Vám plne k dispozícií.

Pre kupujúcich je k dispozícií náš odborník v oblasti hypotekárneho poradenstva - samozrejme bezplatne.

Príklad, ako môžeme prezentovať aj Vašu nehnuteľnosť pri predaji.

bottom of page