top of page

PREDAJ: Dvojgarsónka s francúzskym balkónom s výhľadom na les a Malý Dunaj

Updated: Jun 12, 2023

NA PREDAJ 🔑 Ponúkame Vám na predaj kompletne zrekonštruovanú a zariadenú slnečnú dvojgarsónku s francúzskym balkónom s výhľadom na les a Malý Dunaj

Byt ma rozlohu 35.05 m²+ 1.87m²pivnica , Poschodie 2/9
Pozostáva z dvoch obytných miestnosti, predsieň, samostatne wc, kúpeľňa, kuchynský kút. V byte je položená nová vinyl-korok podlaha. V spálni vstavaná skriňa s množstvom úložného priestoru. Byt sa predáva kompletne zariadený, okrem TV.
Orientovaný je na zapadnú stranu, byt je rohový, takže má suseda len z jednej strany (okna sú len na západ).
K bytu prináleží pivnica K bytu prislúcha aj parkovacie miesto,ktoré je pred domom a zapísané na LV v osobnom vlastníctve

Bytový dom : Bytový dom na Závodnej ulici má 10 nadzemných podlaží, pôvodne bol postavený v r. 1980, avšak kompletne prerobený a nanovo skolaudovaný bol v r. 2011. Bol tiež zateplený a sú v ňom nové výťahy a kamerový systém.
Lokalita : Závodna ulica v Bratislave - časť Podunajské Biskupice.
V blízkosti sa nachádza obchodné centrum s Kauflandom, Malý Dunaj s cyklotrasou, v blízkosti sa nachádza autobusová zastávka - spoje s výbornou dostupnosťou všetkými smermi.

Cena 108 000 € plus parkovacie miesto 8 500 €

V prípade záujmu o obhliadku , ma neváhajte kontaktovať do správy alebo emailom na adresu bytikvbratislave@gmail.com

○○○○○○○○○○○○○ENGLISH VERSION○○○○○○○○○○○○○
We offer you a completely renovated and furnished double apartment with a French balcony and a parking space.

The apartment has an area of ​​35.05 m² + 1.87 m² cellar, Floor 2/10
It consists of two living rooms, hall, separate toilet, bathroom, kitchenette. The apartment has a new vinyl-cork floor. In the bedroom, a built-in wardrobe with plenty of storage space. The apartment is sold fully furnished, except for the TV.
It is oriented to the west side, the apartment is corner, so it has a neighbor only on one side (the windows are only to the west).
The apartment has a cellar with an area
The apartment also has a parking space, which is in front of the house and registered on the LV in personal ownership / the parking space is included in the price.
Apartment building: The apartment building on Závodná street has 10 above-ground floors, it was originally built in 1980, but it was completely remodeled and newly approved in 2011. It was also insulated and has new elevators and a camera system.

Location: Zavodna street in Bratislava - part of Podunajské Biskupice. Nearby there is a shopping center with Kaufland, the Malý Dunaj with a cycle path, a bus stop nearby - connections with excellent accessibility in all directions.

Price 108 000 € plus parking place 8 500 €

If you are interested in a tour, do not hesitate to contact me in a message or by email to the address bytikvbratislave@gmail.com


92 views0 comments

Commentaires


bottom of page