top of page

✨️NOVINKA/PRENÁJOM✨️2 izbový byt v novostavbe s dvomi balkónmi , Trnavská cesta

✨️NOVÝ elegantný a nadčasový BYTÍK✨️ Svetlý a priestranný 2 izbový byt v novostavbe s dvomi balkónmi v super lokalite Ružinov - Trnavská cesta


📍 Rozloha 53,40m2 + 2 x balkón 3,44m2 + pivnica 2m2
📍 Obývačka s kuchyňou tvoria jednu miestnosť, z ktorej vedie vstup na balkón so stolíkom a stoličkami, ktorý väčšinu dňa poskytuje príjemný tieň.
📍 Kuchynská linka obsahuje zabudované spotrebiče Electrolux - chladničku s mrazničkou, mikrovlnku, elektrickú rúru a indukčnú varnú dosku.
📍 Z kuchyne vedie menšia chodba smerom do spálne, obsahujúca dvojkrídlový roldor so zrkadlami. V spálni sa nachádza manželská posteľ s vnútorným rozmerom 200x210 cm s 2 matracmi z aloe vera a kokosových vlákien, s trojkrídlovým roldorom poskytujúcim množstvo odkladacieho priestoru. Zo spálne je východ na balkón, ktorý je vhodný na celodenné opaľovanie a poskytuje slnko od 10 do 18 hodiny. V spálni sú hliníkové rolety dobre tlmiace svetlo a teplo.
📍 Kúpeľňa je vybavená vaňou so zástenou, veľkým umývadlom so šuflíkmi a práčkou. Zrkadlo má z hora prídavné svetlo. Na chodbe sa tiež nachádza samostatné wc s umývadlom a zrkadlom.
📍 Na všetkých oknách sa nachádzajú interiérové žalúzie v kombinácii s dekoračnými závesmi a sieťkami proti hmyzu.
📍 V spálni sú hliníkové rolety dobre tlmiace svetlo a teplo.
📍 K bytu prislucha aj pivnica.

Parkovanie je bezproblémové priamo pred domom vo dvore (platené), alebo zadarmo na veľkom parkovisku priamo za domom.

Pri podpise zmluvy sa platí :
💸 Nájom 800 EUR vrátane energii
💸 Depozit 1000 EUR
💸 Právny servis /provízia

Byt je vhodný :
- 1 osoba
- 2 osoby , pár
- bez domácich zvierat

Byt je voľný od 1.12.2023
Obhliadky možné kedykoľvek, napíšte mi správu 💌
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
✨️NEW APARTMENT✨️ Bright and spacious 2-room apartment in a new building with two balconies in a great location Ružinov - Trnavská cesta


📍 Area 53.40m2 + 2 x balconies 3.44m2 + cellar 2m2
📍 The living room and the kitchen form one room, from which there is an entrance to the balcony with a table and chairs, which provides pleasant shade most of the day.
📍 The kitchen includes built-in Electrolux appliances - refrigerator with freezer, microwave, electric oven and induction hob.
📍 From the kitchen, a smaller corridor leads to the bedroom, containing a double-wing wardrobe with mirrors. In the bedroom there is a double bed with internal dimensions of 200x210 cm with 2 mattresses made of aloe vera and coconut fibers, with a three-wing roldor providing plenty of storage space. From the bedroom there is an exit to the balcony, which is suitable for all-day sunbathing and provides the sun from 10 a.m. to 6 p.m. In the bedroom, the aluminum blinds are good at reducing light and heat.
📍 The bathroom is equipped with a bathtub with a screen, a large sink with drawers and a washing machine. The mirror has additional light from the mount. There is also a separate toilet with a sink and a mirror in the corridor.
📍 All windows have interior blinds in combination with decorative curtains and insect nets.
📍 In the bedroom, there are aluminum blinds that dampen light and heat well.
📍 The apartment also has a cellar.

Parking is free directly in front of the house in the yard (paid), or free of charge in the large parking lot directly behind the house.

When signing the contract, the following applies:
💸 Rent 800 EUR including energy
💸 Deposit 1000 EUR
💸 Legal service / commission

The apartment is suitable for:
- 1 person
- 2 persons, couple
- no pets

The apartment is available from 1 December 2023
Viewings possible at any time, send me a message 💌


110 views0 comments

Comments


bottom of page